Reklama

Przeczytaj komentarze | 23 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

0 olka 09.05.2012 22:18
To nie jest do końca prawda z tym, że większość muzułmanów to tacy tolerancyjni ludzie. Wystarczy spojrzeć na statystyki z krajów arabskich, typu: Bahrajn czy Egipt, gdzie powyżej 80% muzułmanów uważa, że należy karać śmiercią tych, którzy opuszczają islam. No chyba mi nie wmówisz, że to przejaw tolerancji. To pokazuje, że społeczeństwa muzułmańskie są ciągle jeszcze bardzo zacofane i nie respektują praw człowieka. Ja nie mówię, że chrześcijanie zawsze byli w porządku. Ale tak jak, dzięki Bogu, to się zmieniło, tak postawa WIĘKSZOŚCI muzułmanów powinna się również zmienić. To bynajmniej nie jest nienawiść, ale sprawiedliwa krytyka. I tak jak należała się ona (w niektórych przypadkach nawet do dzisiaj) chrześcijanom, tak mamy prawo wypowiedzieć ją w stronę muzułmanów.
P.S. Te dane co do skrajnych poglądów większości muzułmanów z Egiptu czy Bahrajnu (ale podobnie procentowo wygląda to w większości krajów muzułmańskich) pochodzą z danych amerykańskiej organizacji zwanej: Pew Research Center, badającej różne aspekty z życia ludzi na świecie, w tym ich religijność.
Do tego ja trochę ten temat znam, ponieważ mój narzeczony pochodzi z kraju arabskiego i należy do mniejszości chrześcijańskiej. Sporo zaobserwowałam, ponieważ długo przebywałam wśród muzułmanów w kraju, gdzie stanowią oni większość. Jest parę rzeczy, które bardzo mi się podobały w ich kulturze. Ale inne, takie jak brak poszanowania dla podstawowych praw człowieka NIGDY nie powinny być zaakceptowane.
2 MAXIO 12.02.2012 21:38
A ja proponuję to kazanie a usłyszycie prawdę o sobie z 12 luty 2012 http://www.piotrnatanek.pl/christus-vincit-tv.
0 Redakcja 25.10.2011 09:38
Można pobrać stąd (na dole każdej strony, pod tekstem): http://religie.wiara.pl/Religie/Islam/Wobec_Islamu Dobrego słuchania :)
0 Beatka 24.10.2011 22:18
Bardzo ciekawe nagrania, niesamowicie wciągające i pouczające! :) czy jest możliwość ściągnięcia ich na swój odtwarzacz mp3 czy można ich słuchać tylko na stronie?

wszystkie komentarze >

Autopromocja

Reklama

Reklama

Reklama