Komentarze 3
 • tomak
  05.11.2018 10:44
  "Nie brakuje niestety aktów nietolerancji motywowanych przez religie..." Czemu "religie" a nie "religię" czyli islam, w imię którego ciągle zabija się ludzi na świecie? Dlaczego abp Auza pozwala sobie na sugestie, że w innych religiach (zatem w katolicyzmie też) też się zabija innowierców? Czemu Auza nie mówi prawdy?
 • Bezimienny
  05.11.2018 12:03
  Bezimienny
  Abp Auza mówi prawdę. Na świecie istnieją nie tylko chrześcijaństwo i islam. Są kraje, w których i chrześcijan i muzułmanów prześladują hinduiści czy buddyści.
  • tomak
   05.11.2018 12:37
   Czemu abp Auza z tych agresywnych religii nie wyklucza katolików? W dzisiejszym świecie katolicy nikomu nie zagrażają, to oni są zagrożeni. Ogólne twierdzenie, że istnieją akty nietolerancji motywowane przez religie (wszystkie?), jest fałszywe.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg