Komentarze 3
 • EM
  17.12.2018 18:22
  Jeżeli anytsemityzm rozpatruje się tylko w kontekście polityczno-socjalnym , to zawsze będzie mnóstwo znaków zapytania i wątpliwości. W Bibli jest jest odpowiedź dlaczego "świat" nie lubi Żydów i dlaczego nie lubi chrześcijan...
 • kskiba19
  19.12.2018 01:14
  Trudno też nie rozumieć Palestyńczyków, którym w sposób brutalny zabrano ich kraj. Okupacja od ponad pół wieku. Wszędzie na Bliskim Wschodzie jest to traktowane w ten sposób, głośno lub po cichu. Współodpowiedzialność za ten stan rzeczy spada na Wielką Brytanię, która to umożliwiła i USA, które to podtrzymują.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.