Komentarze 5
 • jos
  17.12.2018 15:01
  Ciekawy, bo bardzo charakterystyczny artykuł. Małe pytanie, jak to jest, że wszyscy ich nie lubią? Czy nie ma w tym jakiejś przyczyny?

  Mowa jest negatywnych reakcjach wobec Żydów, ale nie ma ani słowa o ich działaniach, przestępstwach i zbrodniach, choćby na Palestyńczykach wobec których opisane ekscesy i działania to absolutne nic. Jakoś wzmianki, anie tym bardziej artykułów w GN, nie było.

  Oni już szukali tutaj u nas schronienia, i mieliśmy z tym jak najgorsze doświadczenia: lichwa, bolszewizm, dywersja, demoralizacja, komunizm, pornografia, plan rabunku gospodarki Balcerowicza-Sachsa-Sorosa, ..., a w dodatku wrogość wobec wszystkiego co polskie i katolickie. Naprawdę wystarczy tego!
 • EM
  17.12.2018 18:22
  Jeżeli anytsemityzm rozpatruje się tylko w kontekście polityczno-socjalnym , to zawsze będzie mnóstwo znaków zapytania i wątpliwości. W Bibli jest jest odpowiedź dlaczego "świat" nie lubi Żydów i dlaczego nie lubi chrześcijan...
 • m
  18.12.2018 16:19
  Nie po dewastują od dziesięcioleci Bliski Wschód, żeby się przenosić do Polski.
 • kskiba19
  19.12.2018 01:14
  Trudno też nie rozumieć Palestyńczyków, którym w sposób brutalny zabrano ich kraj. Okupacja od ponad pół wieku. Wszędzie na Bliskim Wschodzie jest to traktowane w ten sposób, głośno lub po cichu. Współodpowiedzialność za ten stan rzeczy spada na Wielką Brytanię, która to umożliwiła i USA, które to podtrzymują.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.