Komentarze 3
 • X
  20.04.2017 13:53
  I tak jest z islamem od 1300 lat. Nigdy się nie zmieni, bo Koran się nie zmieni. Do zepsutej natury człowieka należy żądza władzy a Koran te żądze wspiera. Przemoc jest wpisana w naturę islamu i dopóki szatan będzie kusił człowieka, dopóty radykalna interpretacja islamu będzie zawsze miała wielką liczbę zwolenników w islamie. Pragnienie reformy islamu to ułuda i naiwność. Jedyna nadzieja to, że Duch Święty zmiecie tę religię z powierzchni ziemi wraz z nadejściem realizacji objawień w Fatimie, Medjugorje, Akita, tych danych Rozalii Celak. Dni religii niechrześcijańskich są już policzone, a także chrześcijan niekatolików. Moim zdaniem tylko Katolicyzm przetrwa i tylko tam, gdzie ludzie będą wystarczająco pokorni wobec Boga.
  • Gość 2
   21.04.2017 17:15
   Dużo racji poza jedną. Chrześcijanie to ludzie zbawieni i dzieci Boga. Kościół Chrystusa składa się właśnie z takich ludzi, mających bezpośrednią relację z Bogiem. To nie są Katolicy. To nie są Protestanci. To są dzieci Boga. Jego kościół jest ponad wszystkie organizacje.
  • hauoz
   22.04.2017 16:10
   Islam w przeciągu tych 1300 lat już bardzo się zmieniał i nadal będzie. Podobnie jak Chrześciajństwo, pomimo tego, że nie zmienia się Pismo Święte.

   Islam ma ponad MILARD wyznawców, mnóstwo odłamów, mnóstwo punktów patrzenia i mnóstwo perpsepktyw. Wszyscy Ci ludzie mają różne poglądy, więc wydaje mi się, że generalizowanie wszystkich muzułman nie ma najmniejszego sensu.

   Zatrważający jest komentarz o zmiataniu religii z powierzchni ziemi przez Ducha Świętego. Dlaczego miałby to uczynić? Z Miłości do dzieła stworzenia ?

   W kontrze do zdania o policzonych dniach niekatolików - dni katolików też są policzone.
   Tak serio to nie sądzę, żeby Bóg patrzył przychlniejszym okiem na polakatolika, który chce palić wierzących inaczej, niż na dobrego muzułmanina, albo prawosławnego.

   https://www.youtube.com/watch?v=X-Sdue3NdFM - patrz szerzej
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Komentarze do materiału/ów: