Komentarze 4
 • Mirrro
  08.10.2018 08:46
  Bardzo tendencyjny i manipulacyjny artykuł
 • gość
  08.10.2018 10:29
  Jeżeli profesor nie zauważa oczywistych spraw, to co będzie wykładane na tym kierunku? Nie bardzo wiem, o jakim umiarkowanym islamie profesor mówi - tym z Arabii Saudyjskiej i Kuwejtu? A to oni, także w Polsce, inwestują potężne środki w promocję islamu i meczety. Dlaczego Arabia Saudyjska nie przyjmuje islamskich uchodźców? Może profesor się zastanowi i odpowie. Poza tym w tej wypowiedzi słychać narzuconą przez lewicę narrację - każdy, kto zgłasza wątpliwości do co imigracji jest radykałem i terrorystą. Przynajmniej potencjalnym . I profesor to powtarza!
  Zastanawiające, jak mało profesora obchodzi, co się stanie z jedyną na świecie cywilizacją wolności - cywilizacją zbudowaną na łacińskim chrześcijaństwie. Chyba rzeczywiście prof. Wolniewicz miał rację - upadek uniwersytetów jest straszny.
 • Z Bliskiego Wschodu...
  08.10.2018 14:19
  Zapraszam Księdza na Bliski Wschód, gdzie obecnie mieszkam. Racja, islam to nie jest tylko terroryzm. Islam ma wiele innych twarzy: nietolerancja religijna, brak wolności wyznania czy słowa, nierówność obywateli wobec prawa ze względu na ich religię, itd. To nie żadne moje uprzedzenia, ale właśnie mieszkanie pomiędzy muzułmanami uświadomiło mi jak daleko jest nam od ich kultury. Muzułmanie uśmiechają się do ciebie, potrafią być sympatyczni, ale robią swoje - czyli dyskryminują niemuzułmanów poprzez prawa, które większość ludzi tutaj popiera. P.S.: Zacytowałem te bzdury z artykułu chrześcijanom z Bliskiego Wschodu, fajnie byłoby gdyby Ksiądz mógł zobaczyć ich reakcje...
 • ARW
  09.10.2018 15:04
  Czy ten utopista nie zauważył, że cały proces imigracji od samego początku był niekontrolowany? A w zachodnich społeczeństwach, które "poprzez swoje doświadczenia wielokulturowe wyprzedzają nas mocno nie tylko w chrześcijańskim, ale i ludzkim nastawieniu do „obcego” ", coraz bardziej narasta społeczny sprzeciw wobec polityki imigracyjnej. Ciekawe dlaczego?...
  To jest zaklinanie rzeczywistości. Głupota, jaką prezentują liberalne i lewicowe elity Europy jest również grzechem.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg