Komentarze 3
 • Anda
  15.12.2018 07:23
  Międzyreligijny wymiar pielgrzymki katolickiego papieża, spotkanie z gnębionymi ("nie mają tam w zasadzie żadnych praw") katolikami na szarym końcu - kto dialektycznie wytłumaczy o co chodzi? Co mówi aktualna mądrość etapu?
  • art
   15.12.2018 13:17
   Moim zdaniem ta mądrość etapu mówi: "Tak krawiec kraje jak mu materii staje". I małymi kroczkami trza do Krakowa (tego samego co go NIE zbudowano od razu) odbudowy. Tu trza nie tylko głowy Ojca Świętego Franciszka ale i modlitw nas maluczkich.
 • kid
  19.12.2018 20:29
  Jako katoliczka zastanawiam się zawsze, czy w miejscu, do którego jadę, będzie możliwość uczestniczenia w niedzielnej Eucharystii. 2-3 tygodniowe wakacje w regionach bez kościoła ujdą (podróże kształcą), ale przeprowadzka na wiele miesięcy do kraju bez Chrystusa? Dla mnie to niewyobrażalne. Jacy z tych imigrantów są katolicy???
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg