Komentarze 2
 • robak
  11.01.2019 11:08
  kto nie czci syna nie czci ojca - to są słowa Jezusa Chrystusa - w ostatnim okresie tylko i wyłącznie kościoł katolicki organizuje jakoweś spotkania a to z judaizmem a to z islamem . kościół ma głosić ewangelię i udzielać chrztu - bo kto nie nie będzie ochrzczony nie wejdzie do królestwa niebieskiego - twarda to mowa aleć tak mówi ewangelia . pozdrawiam . pewnikiem i tak pójdzie do lamusa .
  • Bezimienny
   11.01.2019 13:31
   Bezimienny
   Ależ Kościół głosi Ewangelię. Na religii w szkole, na spotkaniach grup parafialnych, co niedziele na Mszy i podczas wielu innych jeszcze inicjatyw. Dzień Judaizmu jest jeden w roku i to jeszzce obchodzony w praktyce jedynie w większych centrach
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg