Komentarze 20
 • Lu
  28.01.2019 15:52
  Utopić dziecko? Zgroza. Jak słabe same w sobie muszą być wartości, które próbuje się chronić przemocą lub wręcz bestialstwem.
 • PRAWDA WAS WYZWOLI
  28.01.2019 18:36
  Cóż tu komentować???? Islam - religia "miłości i pokoju" w czystej postaci.
  • Dremor
   28.01.2019 22:00
   W Europie 16% krajów przewiduje karę za bluźnierstwo, wśród nich jest także Polska (maksymalnie 2 lata więzienia). Także 30% krajów Ameryki Południowej ma przewidziane kary za bluźnierstwa.
  • Batrahe
   29.01.2019 11:11
   Ci, którzy go uniewinnili to też muzułmanie.
   • PRAWDA WAS WYZWOLI
    29.01.2019 11:29
    Poczytaj i pooglądaj co się działo jak ją uniewinniono pierwszy raz i do jakich zamieszek dochodziło w Pakistanie. Gdyby dostała się w ręce muzułmańskiego tłumu wówczas (i pewnie i dzisiaj) to z niej za wiele by zapewne nie zostało. Taki life. P.S. Niewielu zapewne muzułmanów nie dało się całkiem zindoktrynować w medresach i nie mają ochoty na ciągłe mordy, grabieże, gwałty itd. No ale to tylko drobne odchylenie od muzułamańskiego standardu. P.S. Poza tym skoro islam to taka "pokojowa i pełna miłości religia" to czemu się tak rżną w m.in. Syrii, Iraku, Egipcie, Libii, Algierii (jakość niedawno wierni obcięli głowy dwóm młodym Dunce i Norweżce) . Tej samej "pokojowej" wiary a nawet między sobą nie potrafią żyć w pokoju.
   • Batrahe
    29.01.2019 12:25
    Za dużo emocji. Dzięki działaniu muzułmańskich służb porządkowych i muzułmańskiego sądu Asia Bibi została uwolniona i nie stała jej się krzywda. Jakie drobne odchylenia? W Pakistanie rządy sprawują w większości muzułmanie i to oni zadecydowali m.in. o aresztowaniu niebezpiecznego ekstremisty i jego popleczników pod koniec ubiegłego roku, islam nie jest monolitem, ale to można wiele razy powtarzać a do niektórych niestety to nie dociera. Może być niebezpieczny i może być pokojowy. W naszym interesie jest okazać wsparcie muzułmanom okazującym życzliwość i tolerancję wobec chrześcijan. Jeżeli oceniasz cały islam na podstawie tego, co robi jakiś konkretny agresywny odłam typu IS, to podobnie ktoś mógłby oceniać chrześcijaństwo po kątem tego, co zrobili Amerykanie w Iraku (żeby nie sięgać do czasów wcześniejszych
 • Stanisław_Miłosz
  28.01.2019 19:07
  Ku pamięci wszystkim pięknoduchom: "utopiono w studni jego trzyletnią córkę, a policja torturowała jego żonę. Połamano jej kości tak, że nie mogła o własnych siłach stać ani chodzić"
 • PRAWDA WAS WYZWOLI
  29.01.2019 10:53
  Jak zawsze pojawił się etatowy wielbiciel i propagator islamu "religii miłości i pokoju" kolo pod pseudo dremor :) Ma chłop (a może to baba?) kłopot z rozróżnieniem adekwatności kary do winy (jak niemal zawsze w przypadku osądzania chrześcijan przez muslimów wyssanej z palca). W krajach cywilizowanych nie gwałci się, topi dzieci, obcina ręce lub głowy, łamie kości itp "pomysły" płynące prosto z idei "miłości i pokoju" na wzór islamski. I wyobraźmy sobie, że ta "religia" zapanuje nad światem. Pokazują muslimy w Egipcie, Tunezji, Libii, Afganistanie, Iranie, Iraku, Syrii, Pakistanie, Izraelu itd na co ich "stać" i jak będzie świat wyglądał pod butem muzułańskim. A stać ich na "wiele" jak pokazuje historia "zgodnego" współżycia muzułmanów z wyznawcami innych religii. Nigdy się nie zintegrowali i nigdy się nie zintegrują. Taki life.
  • Batrahe
   29.01.2019 11:14
   Akurat z doświadczenia Polski wynika, że muzułmanie jak najbardziej mogą się zintegrować. Bezkonfliktowo żyją u nas już całe wieki.
   • PRAWDA WAS WYZWOLI
    29.01.2019 11:24
    BATRAHE zastanawiałem się pisząc mojego posta nad przypadkiem naszych muzułmańskich Tatarów jako pozytywny przypadek. Rzecz w tym, że zanim się nie zintegrowali ile mordów i gwałtów nie doznaliśmy z ich strony. Musiało minąć wieki zanim doszli do wniosku, że droga mordów, gwałtów i rabunków to droga donikąd. Ale nie wiadomo jak się za jakiś czas nie zachowają w kontekście tego co się dzieje u nas i na tzw. zachodzie. Może powrócą do początków naszych wzajemnych relacji i obudzi się w nich demon dżihadu? Oby nie.
   • Batrahe
    29.01.2019 12:42
    Zanim my się ucywilizowaliśmy też zapewne minęły wieki. Gdybyśmy oceniali wszystko jedynie przez pryzmat bitew i konfliktów to chyba nie moglibyśmy zawierać żadnych porozumień i unikać wszelkich kontaktów z niektórymi naszymi chrześcijańskimi sąsiadami, np. Niemcami, przez których tyle wycierpieliśmy. I to wcale nie przed wiekami.
   • PRAWDA WAS WYZWOLI
    29.01.2019 13:00
    Niech się każdy integruje w swoim państwie i na pewno nie będzie problemu i możemy, i interesy robić, i się odwiedzać. Gdzie muzułmanie weszli i stali się większą grupą społeczną, to zaczęło się tak jak z niemcami przed II wojną światową - żądania, podpalenia, awantury, pobicia itd. Zresztą w SS była w czasie II wojny światowej dywizja muzułmańska, bo wspólne mieli cele - wyrżnąć Zydów, a hitler z mufim Jerozolimy byli za pan brat. Dziękuję za bratanie się z muzułmanami. Niech się wzajemnie ubogacają u siebie szyici z sunnitami, mudżahedini z talibami, wahabici z alawitami i wszystkimi innymi. Skoro między sobą się nie dogadują i się nie dogadają to niech nie przenoszą na nasz grunt swojego "pokoju i miłości". Doskonale poradzimy sobie bez nich :) Amen.
   • PRAWDA WAS WYZWOLI
    29.01.2019 13:52
    No i z ostatnich dni wyraz "miłości i pokoju" ze strony muzułmanów filipińskich do chrześcijan w ramach integrowania się i ocieplania relacji tj. wysadzenie katedry. kilkadziesiąt osób poniosło śmierć i ponad 80 zostało rannych.
   • Batrahe
    29.01.2019 14:41
    Prawdasawwyzwoli, ale muzułmanie już są częścią naszego społeczeństwa od lat i nie stanowią problemu. Skąd ten wysyp żalu pod artykułem, który pokazuje pozytywną rzecz uczynioną właśnie przez nich?
   • PRAWDA WAS WYZWOLI
    29.01.2019 14:53
    batrahe przeczytaj wyżej co napisałem. To tylko kwestia czasu jeśli muzułmanów przybędzie i będą tworzyć zwartą zbiorowość a zaczną się problemy. Nie mam co do tego żadnych złudzeń. Zresztą muzułmański burmistrz Londynu powiedział, że do zamachów trzeba się przyzwyczaić. Na zachodzie też zamachy i zabójstwa w dużej mierze powodują już muzułmanie z 2 lub 3-go pokolenia. A żalu nie wylewam. Jestem realistą. Mam kilkuletnie doświadczenia z muzułmanami (nawet pili wódkę, bo w nocy allach śpi jak mawiali :). Cieszę się, że jeszcze są wśród muzułmanów niezindoktrynowani koranem do spodu i potrafią jak ci sędziowie w sprawie Asi Bibi wydać wyrok wbrew pospólstwu. Ale nie łudźmy się - jaskółka wiosny nie czyni. A można mnożyć przykłady do czego prowadzi naiwna wiara w integrację z muzułmanami. Żydzi się nie łudzą (polecam dzisiejsze jeruzalem post i każdego dnia jpost.com). Tysiącami uciekają z Niemiec, Francji do erec Israel, bo w tych państwach kwitnie antysemityzm, którego prawie nie było (poza niemieckimi ruchami nazistowskimi). A teraz trzeba policyjnie ochraniać jesziwy.
   • Batrahe
    29.01.2019 15:13
    To bardziej kwestia uwarunkowań społecznych. Muzułmanie-lekarze i muzułmanie-dyrektorzy nie popełniają zamachów w Europie, robią to jednostki uwikłane w świat przestępczy. Wiadomość o uniewinnieniu tego chrześcijanina to kolejna z dobrych wiadomości z Pakistanu. Kolejna, która pokazuje pozytywne działania ich rządu. Ty natomiast piszesz o przemocy w Syrii, Tunezji, Egipcie i do tego jeszcze dorzucasz II Wojnę Światową. To nie jest na temat i odwraca uwagę od tego, co jest ważne w tym artykule.
   • PRAWDA WAS WYZWOLI
    29.01.2019 15:34
    batrahe tłumaczysz zamachowców muzułmańskich jak to ciągle czynią Niemcy, Francuzi itd, że ci zamachowcy to "niezrównoważeni psychicznie, przestępcy zarejestrowani itd". Wychodzi na to, że większość z nich taka jest, a źródłem tych zachowań jest koran! I takich ludzi wpuszcza się do Europy! Trzeba tylko czytać ze zrozumieniem koran i analizować skąd te zamachy, mordy, gwałty itd muzułmanów wobec chrześcijan się biorą i jak to się działo na przestrzeni wieków. Należy zapytać Hindusów o to jak się muzułmanie integrują z Hindusami i jakie były tego skutki. Zachęcam do studiowania historii i wyciągania wniosków. A muzułmanów trzeba nawracać, bo jak mówił Jezus Chrystus "idźcie na cały świat i nauczajcie wszystkie narody" i w innym miejscu "nikt nie przychodzi do domu Ojca mego jak tylko przeze mnie". Celem islamu jest albo nawrócenie na islam, albo unicestwienie niewiernych (kafir). Wszelkimi środkami. A jak ktoś chce się na własnej skórze przekonać to niech jedzie do jakiegokolwiek muzułmańskiego kraju i niech publicznie świadczy o swojej chrześcijańskiej wierze (polecam szczególnie Pakistan. Afganistan, Arabię Saudyjską, ZEA, Jordanię, Katar). Jak uda mu się wrócić żywym to niech się podzieli na tym portalu swoimi doświadczeniami. Sami się nawzajem zabijają a nas chcą uczyć "miłości, pokoju, dialogu, tolerancji". Sprzeczność sama w sobie.
 • Batrahe
  29.01.2019 10:54
  Bardzo dobrze, że go uwolnili. To kolejna pozytywna wiadomość z Pakistanu, może faktycznie coś się zmienia.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg