Komentarze 4
 • robak
  02.03.2019 11:35
  acdyć nie widzę w tym Boga Jezusa Chrystusa nie widzę w tym krzyża - a dlaczego nie widzę ? ano w imię tolerancji i ekumenizmu nie można wymieniać imienia naszego Pana Jezusa Chrystusa ani wspominać o krzyżu - bo to grzech jest teraz - pasterz kościoła powołanego przez Jezusa Chrystusa wstydzi się wymieniać imię naszego Pana ( a może nie wstydzi sie ino manipuluje ) ? . pozdrawiam
  • Bezimienny
   02.03.2019 19:06
   Bezimienny
   Bez przesady. Nik Ci nie zabrania. W Egipcie też. I Zjednoczonych Emiratach Arabskich tez. Podobnie w Dżibuti. To akurat kraje, w których chrześcijanie są tolerowani. Przynajmniej władze starają się, by nic złego ich nie spotykało. Po prostu islam w różnych krajach jest różny. Niezależnie od islamskiej denominacji.
   • robak
    03.03.2019 12:26
    adyć onego czAsu św franciszek udał się był do sułtana coby głosić mu ewangelię i mówić o Jezusie Chrytusie i o krzyzu -i taką postawę ma przyjąć franciszek zamiast stwierdzać że każda religia wyznaje tego samego boga . pozdrawiam
   • Bezimienny
    03.03.2019 13:58
    Bezimienny
    Proszę nie powtarzać kłamstw. Ani papież ani ten biskup nie twierdzą, że każda religia wyznaje tego samego Boga. Akurat islam tak, ale nie każda. Islam natomiast wyznaje wiarę w tego samego Boga, stwórcę. Nie poznał go jednak dostatecznie dobrze; są w nim ziarna prawdy, ale nie pełnia. Podobnie jak w judaizmie. Bo tę przyniósł Jezus Chrystus. Takie jest nauczanie Kościoła. Ale jest wielka różnica między powiedzeniem, ze islam jest równie dobry jak chrześcijaństwo, a stwierdzeniem że wierzymy w tego samego Boga. Pierwszemu chrześcijanin musi powiedzieć stanowcze "nie". Drugie jest po prstu prawdą.

    I dziwię się, że przypomina Pan biskupowi, który pasie swoja trzodę w środowisku muzułmańskim, że ma głosić Chrystusa. On to robi sto razy lepiej niż pańskie narzekanie. Choćby przez to, że są w świecie islamu świadkami Chrystusa.


Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg