Komentarze 2
 • ape
  22.12.2014 09:36

  To dramat tego świata. Dzieci tego samego Boga zabijają inne dzieci przywołując jego Imię.

  Modlę się za wyznawców Mahometa, by odnaleźli w sobie i swej wierze miłość do życia, świata i każdego bliźniego.

  Modlę się, by Europa się przebudziła i pokazała, że jej kultura i godność jest równie ważna jak kultura i godność przybyszów.

  Gość, którego zapraszamy do naszego domu, powinien szanować jego wartości i spełniać obowiązki stając się współdomownikiem. Zatem:

  Nie tylko prawa ale i obowiązki. Nie tylko Ja, ale również MY.

  Nie można, zapraszać gości do domu z rodzinami i radośnie oddawać im kolejne pokoje, w których goście się zamykają  nie wystawiając nosa, myśląc i planując zabicie gospodarzy wraz z ich dziećmi. 

  Wierzę, że to samo sie nie ułoży i potrzeba czyjejś pomocy... :)

   

 • Fryderyk
  22.12.2014 12:50
  Przeczytałem ostatnio książkę Williama Urbana pt. "Krzyżacy. Historia działań militarnych". Źle się stało, że Krzyżacy w końcowej swej historii militarnej nie usadowili się na południowym wschodzie Europy, by bronić chrześcijaństwo przed ekspansją islamu. Natomiast wczoraj rozmyślałem nad tym, czy czeka nas kolejna krucjata w obronie naszej tożsamości. Wywnioskowałem, że w pierwszej kolejności należałoby się wziąć za pięknoduchów, koryfeuszy poprawności politycznej i innych pożytecznych idiotów.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg