Komentarze 4
 • PanGoladkin
  12.01.2015 16:38
  Islam jest największą plagą naszych czasów. Najbardziej krwawa sekta w historii. A ludzie dalej są ogłupiani przez media i znawców, że to pokojowa religia.
  • adamc
   12.01.2015 16:52
   PanGoladkin czy jeszcze tego nie widzisz że to jest nakręcane przez zachód przez masonerię,
   polecam lekturę prawdziwe oblicze islamu co nie znaczy że islam to sekta zniewalająca ludzi. Cel jeden chrześcijanie.
   • PanGoladkin
    12.01.2015 19:01
    No tak, sekta to złe wyrażenie, bo zakłada zmuszanie ludzi do wiary i jakas forme ich wykorzystywania.

    Ale odejsc z Islamu jest niekiedy rownie niebezpiecznie jak z sekty. Był artykuł na Gościu jak jeden nawrócony z Islamu Chrześcijanin był więziony i bity przez własną rodzinę, która groziła mu smiercią jeśli nie porzuci Chrześcijaństwa - zaprawdę "w sprawie religii bez przymusu", czy jak to w Koranie leciało.

    Co do zachodu, to o działaniach masonerii nic nie wiem, bo nie interesują mnie szaleńcy próbujący walczyć z Bogiem. Wiem za to, że dla nienawidzących Boga, a więc jedynej prawdziwej Religii jaką jest Chrześcijaństwo, każdy nasz nieprzyjaciel jest sprzymierzeńcem. Pobłażliwość wobec Islamu chociaż obrzydliwa i skrajnie moralnie ohydna ze względu na mordowanych przez tą religię, jest dla mnie zrozumiała.
 • Obserwator
  12.01.2015 21:06
  I gdzie teraz jest te słynne stworzone dla dobra i pokoju ludzkości ONZ i błękitne hełmy, czy może tez tylko by się przyglądali jak to było w wypadku Ruandy.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg