Komentarze 5
 • wujek_Olek
  07.04.2018 21:06
  Islam lubi dominować, jak -dzisiaj tęczowo neoliberalny- protestantyzm. Mamy z nimi 1400 i 500 lat doświadczenia.
 • Savonarola
  08.04.2018 00:32
  Dzieki protestanckiej tolerancji setki tysiecy polskich katolikow ma w Anglii,Norwegii,Holandii itd. szanse na lepsze jutro.Powstaja tam nowe katolickie koscioly...Smutne jest to,ze Polscy uchodzcy nie chca wracac do naszego "raju".Nie mniej smutne jest to.ze Polakow wciaz obowiazuja wizy do USA i ze prezydent USA chce na granicy z Meksykiem wybudowac mur uszczelniajacy naplyw katolikow z biednych krajow Ameryki Poludniowej.
 • Piotr
  08.04.2018 08:22
  Najbardziej znamienne jest że ogłoszono decyzję bez podania przyczyn . Władza w autonomii palestyńskiej ma zapewne poczucie bezkarności bo wybory są farsą. Ktoś obiecał im dużą pomoc finansową jak będą niszczyć niewiernych.
 • Adamigo
  08.04.2018 11:18
  Cóż się dziwić, skoro my, ludzie Krzyża, dzięki nawiedzonym protestantom z USA jesteśmy w Palestynie postrzegani jako owczarki Izraela. Sami również mamy podobne ciągoty na swoim podwórku - vide ubój rytualny, pod płaszczykiem troski o biedne krówki oczyszczamy katolickie przedpola z potencjalnych przeciwników. Krówka ogłuszona strzałem w głowę już jest cacy, z poderżniętym gardłem be.
 • mały
  08.04.2018 22:50
  Adamigo zanim coś klepniesz pomyśl bo islamiści mogą Ci zafundować poderżnięcie gardła ale bez ogłuszającego strzału w głowę wtedy poznał byś różnicę...... szkoda tylko że nie zdołał byś o niej poinformować.Savonarola gadasz bzdury o protestanckiej tolerancji, to że poznałeś obecną kosmetykę w ich wydaniu nie przesądza o niczym. Zapoznaj się z ich historią to może Ci się otworzą oczy, bo mordy jakich dokonali i grabieży w porównaniu z katolikami to mogą tylko konkurować z okresem jednoczenia Chin kiedy rzeka Jangcy zrobiła się czerwona od przelanej krwi a miejsce granicy wyznaczały piramidy ułożone z ludzkich czaszek
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.