Austria: Nauczyciel islamu zabrania uczniom kupować u Żydów

W szkole średniej w Wiedniu nauczyciel islamu rozdał uczniom listę firm i zabronił kupować ich produktów, gdyż są to firmy żydowskie - donosi "Gazeta Wyborcza". Na liście znajdowały się m.in. Coca Cola, McDonalds, Pizza Hut, kawiarnie Starbucks, Hugo Boss, Levis czy Tommy Hilfiger.

Hasłem "nie kupuj u Żydów" szermowali w latach 30. Naziści - dodaje "Gazeta". Nauczycielowi w trybie przyspieszonym odebrano prawo nauczania, toczy się wobec niego postępowanie dyscyplinarne. Prawdopodobnie włączy się też prokuratura, która rozważa oskarżenie go sianie nienawiści rasowej - twierdzi "Gazeta"

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.