Czarna msza na Harvardzie nie odbyła się

Satanistyczna czarna msza, która miała zostać odprawiona na Uniwersytecie Harvarda, nie odbyła się.

Wcześniej informowaliśmy o planach odprawienia na słynnym uniwersytecie bluźnierczego rytuału oraz o protestach, z jakimi się one spotkały.

Krótko przed planowaną na 12 maja ceremonią podano, że odbędzie się ona nie - jak planowano - w uniwersyteckim kapusie, ale w pobliskim nocnym klubie. Potem jednak manager lokalu oświadczył, że negocjacje z organizatorami upadły. Wobec tego  czarna msza nie odbyła się wcale i została odroczona na czas nieokreślony. Odbyły się natomiast zapowiadane na ten czas katolickie msze i modlitwy - nie tylko w USA, ale także poza ich granicami.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| CZARNA MSZA

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.