Cena za roczną chrześcijankę

„Powinno się pamiętać, że zniewalanie rodzin niewiernych i branie ich kobiet za konkubiny jest jasno ustanowionym aspektem szariatu – prawa islamskiego (...). Jeśli więc dziecko lub kobieta, zostają pojmane, stają się niewolnicami przez fakt pojmania, a poprzednie małżeństwo kobiety jest automatycznie anulowane".

Tą szokującą proklamację Państwa Islamskiego (ISIS), przytacza serwis jihadwatch.org, informując o cenniku seksualnych niewolnic, jaki opublikowało Państwo Islamskie. O sprawie informowały również media irackie i CNN.  

Lista została zdobyta przez aktywistów monitorujących sytuację prześladowanych chrześcijan i jazydów na terenach opanowanych przez ekstremistów ISIS. Kobiety i dzieci wymieniane są na liście obok bydła, w kontekście pozyskania dochodu na zbrodniczą działalność islamistów.  

„Otrzymaliśmy informacje, że popyt na targowiskach kobiet i jarmarkach bydła bardzo spadł, co wpłynie na dochód Państwa Islamskiego oraz finansowanie mudżahedinów na polu bitwy. Poczyniliśmy zmiany. Poniżej znajdują się ceny jazydek i chrześcijanek” – ogłaszają na swojej stronie islamiści. Zastrzegają, że „zainteresowani mogą nabyć tylko trzy niewolnice na raz". Ograniczenia nie obowiązują Turków, Syryjczyków i Arabów z państw Zatoki Perskiej.

Najniżej wycenione zostały kobiety między 40-50 rokiem życia. Najwyżej - dziewczynki od pierwszego roku (!) do 10 lat.

Cennik za jazydki i chrześcijanki wynosi: 200 tys. dinarów (ok. 580 zł) za dziewczynki do 10 roku życia, 150 tys. dinarów (ok. 440 zł) za dziewczęta od 10 do 20 lat, 100 tys. dinarów (ok. 290 zł.) dinarów za 20-30 latki, 75 tys. dinarów (ok 250 zł) i 50 tys. dinarów (ok. 150 zł) za kobiety 40-50 letnie.  

Cennik datowany na 16 października 2014 roku, nie został potwierdzony przez niezależne źródła. Wiadomo natomiast, że islamiści kontrolują handel niewolnikami na targach w Mosulu w Iraku i w Ar-Rakka w północnej Syrii.

.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • hsx
  12.11.2014 15:46
  do @ms - feministek nie chcą. Chcą tylko kobiety.
 • kochana
  12.11.2014 16:05
  Proponuje podobnie potraktować wyznawco Islamu
  w krajach Europejskich.Przydał by się Arab do noszenia węgla starczym osobom,sprzątania największych brudów w mieście itp.Arabki np.jako salowe przy obłożnie chorych,mycie basenów,kaczek i tym podobne prace.Nie trzeba ich wykorzystywać seksualnie tylko pogonić do ciężkiej i trudnej pracy za skromne spanie i jedzenie,niech poczują jak los ich bracia w wierze zgotowali innym.
 • Franek
  12.11.2014 16:06
  Potworność. Po prostu brak słów. Oby Bóg zmiłował się nad Swym prześladowanym ludem oraz sprawił, aby oprawcy przejrzeli na oczy.
 • Roman
  12.11.2014 23:13
  Myślę, że wykład Ann Barnhardt obnażający ukrywane prawdy o islamie wielu otworzy oczy. Prezentacja uświadamia wiele ważnych informacji, które po prostu są przerażające lub odrażające. Przejdźmy jednak do konkretów.

  Po pierwsze- islam NIE JEST religią. Islam JEST totalitarnym systemem polityczno-wojskowym z wierzchu przybranym w piórka religii.
  więcej na: http://www.eprudnik.pl/co-powinnismy-wiedziec-o-islamie-islam-religia-szatana-tolerancja-dla-islamofaszyzmu/
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.