Komentarze 4
 • justus
  18.04.2017 21:48
  Powieście ją i będziemy mogli wrócić do dialogu międzyreligijnego. Książa katoliccy będą znowu opowiadać bajki o islamie, religii pokoju.
 • Plum
  19.04.2017 12:02
  Zalosna ta opinia muftiego Muhammada Haneefa Qureshiego. I ukazuje jak niekompatybilny jest islam do europejskiego myslenia. I kogos dziwi, ze Polska nie chce islamskich imigrantow? Mnie nie.
 • Sylwia
  19.04.2017 13:11
  Co za diabelska argumentacja panów imamów. Nasze chrześcijańskie apele o uwolnienie Asii Bibi odbijają się od ściany. Pozostaje nie ustawać w modlitwie za tę mężną kobietę...
 • wołający na puszczy
  20.04.2017 06:27
  Niech jej tylko spadnie" włos z głowy" , to ten kraj zostanie utopiony i zrównany z ziemią przez trzęsienia ziemi.Dostanie się też tamtejszym chrześcijanom, bo tak niestety działa Gniew Boży. To nie coś takiego na podobieństwo złości człowieka lecz ogromna" instytucja" do wymierzania kar , dysponująca do tego wszystkimi siłami i środkami .Włącznie z żywiołami ziemi . W Piśmie Świętym gniew Boży jest ukryty pod metaforą" rózga żelazna", a podporządkowany jest Bożej Opatrzności- " kij " z psalmu 23-go.Pakistan miał już pokaz i ostrzeżenie, tylko ten ślepy i opętany lud tego nie widzi i nie rozumie.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Autopromocja

  Reklama

  Reklama

  Reklama