Przeciwni homomałżeństwom

Brytyjscy muzułmanie i sikhowie poparli Kościół katolicki w jego sprzeciwie wobec rządowych planów prawnej redefinicji małżeństwa poprzez objęcie tym pojęciem również związków jednopłciowych.

„Jesteśmy przeciwni homofobii, jednak ingerowanie w definicję małżeństwa, która jest wspólna dla wszystkich kultur i epok, uważamy za niepotrzebne i chybione” – oświadczył Farooq Murad, sekretarz generalny Rady Muzułmańskiej w Wielkiej Brytanii.

W podobnym duchu wypowiedział się również Lord Indarjit Singh, przewodniczący sieci organizacji sikhijskich. W jego przekonaniu homoseksualiści otrzymali już w Wielkiej Brytanii wszystko, czego potrzebują. W dążeniu do zmiany definicji małżeństwa widzi on natomiast zakamuflowany atak na religię.

«« | « | 1 | » | »»
 • AA
  21.03.2012 23:41
  Czemu ktokolwiek jest przeciw małżeństwom homoseksualnym? Czy ktoś narzuca się hetero?
 • Fryderyk
  22.03.2012 10:37
  Homoseksualizm to margines i nie powinno się poświęcać mu żadnej uwagi. Kiedyś dostałem od znajomych przemiłą prezentację, w której sprowadzono ludzkość do 100 osób. Było tam np. ilu na 100 osób jest białych, czarnych, żółtych itp. Przemycono tam, dla bezkrytycznych, że 11 na 100 osób to osoby homoseksualne. Nic bardziej mylnego. Gdyby tak było w mojej pracy miałbym za współpracowników 4 pedałów wraz z lesbijkami, a tak nie jest. W mojej ponad 4 tysięcznej dzielnicy też nie znam żadnego pedała, ani żadnej lesbijki, więc problem dla mnie nie istnieje. Przyłączam się też do tych, którzy mówią, że nie ma czegoś takiego jak "małżeństwo" homoseksualne.
 • Michał
  23.03.2012 10:42
  Moim zdaniem ogromne uprzywilejowanie religii i kościołów jest zakamuflowanym atakiem na homoseksualistów.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.