"Zbudujemy w Europie meczety dla uchodźców"

Arabia Saudyjska nie przyjmie uchodźców, ale chce zbudować dla nich 200 meczetów w Europie.

Portal "Pch24.pl" powołując się na niemiecki dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung" podaje informację, że Arabia Saudyjska zadeklarowała, iż nie przyjmie uchodźców z Syrii, ale jest gotowa sfinansować budowę około 200 meczetów, głównie w Niemczech.

Bogate kraje arabskie takie jak Arabia Saudyjska, ZEA czy Kuwejt są krytykowane za brak otwartości wobec uciekających z Syrii, Iraku czy Erytrei.

«« | « | 1 | » | »»
 • Mirosława
  10.09.2015 17:04
  Jestem ateistką. Nie ma zgody na stwarzanie ryzyka dla moich dzieci przez lewicę i katolewicę. A, że jestem bezsilna to inna sprawa. Jak mi ktoś bliski zginie to sama pójdę wam odpłacić.
 • ksad
  10.09.2015 18:34
  Mówienie, że w uchodźcach przyjmujemy Chrystusa, i w związku z tym mamy się na nich godzić, bo idą, jest uproszczeniem i nadużyciem Ewangelii. - Dlaczego chcemy powtórzyć wszystkie błędy Francji? Czy nie lepiej się z nich uczyć?!
 • Patriota
  10.09.2015 23:28
  Niech se w du.. Wsadzą te meczety. Niech zrobią porządek na swoim terenie.... No chyba że to jest ich plan zniszczenia Europy tzw. Bronią D.
 • Marek Koniarek
  11.09.2015 00:30
  Nie lubie przesadow... ale to co sie teraz dzieje pasuje jak ulal do przepowiedni tej znanej niewidomej blugarki: Baby Wangi. Oby sie nie sprawdzilo bo czekaja nas ponure czasy, III wojna swiatowa, nuklearna, jak Syria upadnie. Chodz za pare set lat ma byc fajnie. Wszytkie rasy sie wymieszja i powstanie uniwersalna religia.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.