Warszawa: Protest przeciw meczetowi

Kilkadziesiąt osób protestowało w Warszawie przeciw budowie meczetu nieopodal Ronnda Zesłańców Syberyjskich. Wznosili hasła: ""Tolerancja nie naiwność", "Ślepa tolerancja zabija rozsądek".

Protest przy rondzie zesłańców Syberyjskich zorganizowało Stowarzyszenie Europa Przyszłości. Jego prezes Jan Wójcik powiedział, że organizatorzy domagają się od społeczności muzułmańskiej podpisania Karty, w której wyrzeka się ona m.in. stosowania przemocy i użycia siły w imię jakiejkolwiek krzywdy. Stowarzyszenie obawia się radykalnego islamu.

W trakcie demonstracji, po drugiej stronie ronda ustawiły się grupy członków Pracowniczej Demokracji. Skandowali hasła: stop rasizmowi, stop nietolerancji.

«« | « | 1 | » | »»
 • daro5
  27.03.2010 19:42
  najlepszym komentarzem bedzie opowieśc misjonarza którą mi opowiedział ,jak w afryce odebrał poród od dziewczynki 12 letniej ( nie bez komplikacji)a następnie jej mąż muzułanin podcioł jej i dziecku gardła bo dotykała ich ręka nieczystego . czy ktoś kto działa destrukcyjnie na gatunek ludzki ma prawo do tolerancji ,
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Autopromocja