Radykalni muzułmanie będą nawracać Polaków

Niemieccy salafici, powiązani z terrorystami wyznawcy najbardziej radykalnej odmiany islamu, chcą nawracać Polaków. Już nad tym pracujemy - mówi "Gazecie Wyborczej" ich przywódca.

Nasi bracia i siostry nagrywają już posłania po polsku, będziemy je publikować w internecie - twierdzi jeden z najbardziej znanych salafitów w RFN Sven Lau.

Jak wyjaśnia "GW", jego "bracia i siostry" to żyjący za Odrą polscy imigranci, którzy przeszli na islam. Wg Lau, jest ich wielu. To żarliwi wyznawcy.

Służby specjalne oceniają, że salafici to najszybciej rozwijająca się grupa ekstremistyczna w Niemczech. Wg ekspertów pod koniec roku będzie ich już 7 tys.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • Adam2
  20.11.2014 21:24
  Ile Państwo Polskie sprowadziło na swoje terytorium islamistów i pozwoliło na budowę meczetów?

  A ile sprowadziliśmy do swojej Ojczyzny potomków Polakow rozsianych nie tylko po Rosji, ale i po krajach byłego ZSRR?

 • ble
  21.11.2014 02:13
  Dużo tu gadania, a jakie będą czyny, gdy zjawią się wysłannicy z darmową instrukcją nienawiści i zabijania. Z jednym się zgadzam jeśli nie zmieni się nierząd PO naszych ulicach będzie chodzić swoboda religijna. Za wyjątkiem chrześcijańskiej oczywiście. Gdy zjawią sie wysłannicy piekieł trzeba będzie ostro reagować i być bardzo, ale to bardzo wyczulonym na islamskie bluźnierstwa wobec naszej wiary. Wprawdzie głów nie scinamy, ale możemy walczyć o ich wydalenie(razem z całą resztą oczywiście) , ukaranie więzieniem, a ten spis nienawiści i mordów wysłać razem z nimi. Sama książka nic by nie znaczyła, gdyby nie to że tyle ludzi zabija swym ciężarem. Nie możemy dopuścić by t włóczyli się po ulicach, czy organizowali jak w Niemczech, czy Francji publiczne wiece nienawiści do ludzi, którzy przyjęli ich pod dach, dali pracę choć im się pracować nie chce, daje za to pieniądze za uzupełnianie największej broni islamu zaraz po nienawiści, czyli brzuchy ich kobiet. Niech dalej te brzuchy wypełniają, tyle, że w swoich norach w krainach muzułmańskiego raju.
 • Adam2
  21.11.2014 21:51
  Odpowiedź- ogniem i mieczem wszelkim dżihadzistom.Tatarzy Polscy z nami.
 • Anna
  23.11.2014 18:19
  To będzie piękny DIALOG. DIALOGUJNMY!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.