Ostatki

Rytm życia ludzi od wieków wyznaczały następujące po sobie okresy świętowania i postu. Momenty przejścia między tymi okresami były zawsze bardzo wyraziste.

Religia TV "Lekcja religii" - Ostatki

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • Moria
  16.02.2015 15:22
  Moria
  Przy okazji ostatków:

  "W ostatnie te dwa dni karnawału poznałam wielki nawał kar i grzechów. Dał mi Pan poznać w jednym momencie grzechy świata całego w dniu tym popełnione. Zemdlałam z przerażenia i pomimo że znam całą głębię miłosierdzia Bożego, zdziwiłam się, że Bóg pozwala istnieć ludzkości. I dał mi Pan poznać, kto podtrzymuje istnienie tej ludzkości: to są dusze wybrane. Kiedy dopełni się miara wybranych, świat istniał nie będzie"
  św. Faustyna Kowalska, "Dzienniczek", n. 926
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.