Bezcieleśni

O duszach zmarłych i ich obecności wśród żywych.

Spirytyzm, okultyzm, ezoteryzm – ciąg tych słów budzi ponure skojarzenia. Mimo to wielu – szczególnie młodych ludzi – chcąc przeżyć przygodę lub trafiając w duchową próżnię, wikła się w mroczne kontakty ze złym duchem, chcąc nawiązać kontakt ze zmarłymi.

Wydawnictwo Esprit proponuje książkę, która stanowi zdecydowaną odpowiedź w oparciu o Tradycję i Magisterium Kościoła, na pytania dotyczące praktyk spirytystycznych.

„Bezcieleśni” Agostino Tommasellego to niezwykle istotna książka, traktująca o niebezpieczeństwie, jakie mogą nieść ze sobą próby kontaktu z duszami zmarłych bez wiedzy, jaką na temat takich kontaktów dostarcza nam Tradycja i Magisterium Kościoła.

Tommaselli jasnym i przejrzystym językiem wyjaśnia czym jest spirytyzm i ezoteryzm oraz z wielką cierpliwością wykłada, na jakie kontakty ze zmarłymi zezwala nam Pan Bóg.

„Bezcieleśni” to książka skierowana nie tylko do osób zainteresowanych zagadnieniami teologicznymi, ale również celna odpowiedź na często ślepe poszukiwania współczesnego człowieka, który odsunąwszy się od Boga błądzi po duchowych manowcach. Takie błądzenie bywa – zwykle nieświadomym – początkiem groźnych uwikłań. Warto przestrzegać przed tym wszystkich ludzi dobrej woli.

Książka Tommasellego to znakomity znak ostrzegawczy, pomagający wystrzegać się tego, co odwodzi od zbawienia.

*

Publikację można nabyć m.in. na www.sklep.wiara.pl

«« | « | 1 | » | »»