• Beatka
  24.10.2011 22:18
  Bardzo ciekawe nagrania, niesamowicie wciągające i pouczające! :) czy jest możliwość ściągnięcia ich na swój odtwarzacz mp3 czy można ich słuchać tylko na stronie?
 • MAXIO
  12.02.2012 21:38
  A ja proponuję to kazanie a usłyszycie prawdę o sobie z 12 luty 2012 http://www.piotrnatanek.pl/christus-vincit-tv.
 • Jagu
  26.01.2018 10:27
  Prawdą jest że Bóg jest tylko jeden w trzech osobach,prawdą jest że Jezus odkupił nasze winy poprzez krzyż i nas umiłował,więc nie mieszajmy tej drogi z herezją.Nawet sam Jezus mów ludzie którzy mnie nie poznali będą sądzeni podług uczynków swoich
 • Rob
  26.01.2018 18:20
  My mamy dni islamu w Kościele Katolickim. Oni nie mają dni chrześcijaństwa. Oni mają meczety w krajach chrześcijańskich. My nie mamy prawa mieć kościołów w wielu państwach muzułmańskich, a nawet za noszenie krzyża można być skazanym. I tak można by pisać. Trzeba jasno powiedzieć, że islam jest religią wrogą chrześcijaństwu. A z oficjalnych kręgów KK nikt nic nie mówi, a nawet islam ma jakieś wsparcie. O co chodzi?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.