Meczet i świńskie ryje

Na placu budowy meczetu w szwajcarskim Grenchen zakopano świńskie łby i inne szczątki tych zwierząt Rozlano też 120 litrów krwi świń. Według rozrzuconych wokół ulotek, akcja miała na celu zablokowanie budowy, ponieważ dla muzułmanów świnia to zwierzę nieczyste.

Policja prowadzi dochodzenie, ale nie ma żadnych podejrzanych. Zresztą, według niej, sprawców można by oskarżyć tylko o skażenie środowiska.

Muzułmanie tymczasem mówią, że czara goryczy się przelała. Przypominają też o referendum z 2009 r., wskutek którego zakazano budowy minaretów. Ich niezadowolenie rośnie i obejmuje duża grupę społeczną, bo na 7 milionów obywateli tego kraju przypada pół miliona muzułmanów, pochodzących głównie z Bałkanów.

«« | « | 1 | » | »»
 • Beszad
  13.11.2011 16:51
  To kolejny krok ku religijnej wojnie, która i tak wisi w powietrzu nad światem. Można zrozumieć poczucie zagrożenia niekontrolowaną imigracją - zagrożenia tkwiącego w rozmyciu europejskiej tożsamości i wypierania chrześcijańskiej obecności - ale to zagrożenie jest w nas samych, nie na zewnątrz. To nie imigranci są nam wrogami, lecz nasza obojętność.
 • Eklektos
  13.11.2011 17:10
  I bardzo dobrze. Islam to religia szatańska:
  1J 4:3 "Każdy zaś duch, który nie uznaje Jezusa, nie jest z Boga; i to jest duch Antychrysta, który - jak słyszeliście - nadchodzi i już teraz przebywa na świecie".

  Fragment z opoki powinien wystarczeć:
  "Lewacy i obrońcy islamizacji Europy często przytaczają nieliczne fragmenty Koranu mówiące o zakazie stosowania przemocy. Nie wspominają jednak np. o surze VIII, 17, mówiącej: „To nie wy ich zabijacie, lecz Bóg ich zabijał: aby doświadczyć wiernych doświadczeniem pięknym”. Albo sura IX, 5 : „ A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki!” Mało? Ok. pójdźmy dalej: „ Jeśli obłudnicy i ci, w których sercach jest choroba, jak ci, którzy szerzą niepokoje w Medynie, nie zaprzestaną swych poczynań, to My pobudzimy ciebie do wystąpienia przeciw nim. Wtedy oni pozostaną z tobą w sąsiedztwie niewiele czasu. Przeklęci! Gdziekolwiek się znajdują, zostaną schwytani i zabici bez litości; zgodnie ze zwyczajem Boga ustanowionym dla minionych pokoleń. (Sura XXIII, 60-61)". Zachód musi się już obudzić i (mam nadzieję) faktycznie BARDZO pomału, ale jednak się budzi. A Szwajcarów podziwiać za odwagę
 • Pragmatyk
  14.11.2011 10:06
  ISLAM = TOTALITARYZM
  ISLAM = ZAMORDYZM
  ISLAM = NIENAWIŚĆ
  Niezależnie od tego, co jest zapisane w Koranie i co mówią różni ważni ludzie w tej sprawie, w praktyce wszędzie tam, gdzie islam zaczyna dominować, rzeczywistość jest taka jak w powyższych równaniach.
 • emigrant
  15.11.2011 16:46
  to teraz jezeli czara sie przelala na pewno sie spakuja i wyjada tam skad przyjechali (akurat!) Kiedy morduja chrzescijan wtedy zadna czara im sie nie prtzelewa.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.