Antychrześcijańskie hasło w Jerozolimie

Wandale wypisali sprayem antychrześcijańskie hasło na kościele baptystów w Jerozolimie i pocięli opony w trzech zaparkowanych w pobliżu samochodach - poinformował w poniedziałek rzecznik izraelskiej policji Mike Rosenfeld.

Wandale napisali też słowo "cena". Przypomina to akty wandalizmu żydowskich osadników, wymierzone przeciwko meczetom i palestyńskim domom na okupowanym przez Izrael Zachodnim Brzegu Jordanu; "cena" nawiązywała tam do zapowiadanego przez osadników odszkodowania, jakiego zamierzają żądać za każdą podejmowaną przez rząd Izraela próbę ograniczenia osadnictwa żydowskiego.

Ostatnio "cena" zaczęła się pojawiać na meczetach i świątyniach chrześcijańskich w Izraelu. Sprawców tych aktów wandalizmu dotychczas nie ujęto.

 

 

«« | « | 1 | » | »»
  • kriss
    20.02.2012 12:39
    Dalej nazywajmy Żydów "starszymi braćmi w wierze", zmieniajmy treść odwiecznej Modlitwy Wielkopiątkowej o ich nawrócenie pod wyraźne ich dyktando. Tak ma wyglądać wzajemny szacunek?
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.