30-latka ukamienowana

Członkowie grupy Państwa Islamskiego oskarżyli ją o cudzołóstwo, po czym wykonali egzekucję. Świadkowie bali się reagować.

W północnej Syrii członkowie terrorystycznej grupy Państwa Islamskiego ukamienowali kobietę. Powodem podobno miało być cudzołóstwo 30-latki.

Londyński "The Times" poinformował, że egzekucja odbyła się w miejscowości Tabaka w prowincji Rakka. Jest to teren całkowicie kontrolowany przez islamistów.

Świadkowie stwierdzili, że młoda kobieta została ukamienowana na publicznym placu. Przed samą egzekucją "religijny" sąd ogłosił wyrok przeciwko niej.

Mieszkańcy byli w szoku i ze strachu nawet nie starali się kobiecie pomóc. Była to pierwsza taka egzekucja przeprowadzona przez członków Państwa Islamskiego.

28 czerwca grupa terrorystyczna ogłosiła powstanie islamskiego "kalifatu". Osoby, które nie dostosują się do prawa szariatu ryzykują śmiercią.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Autopromocja