Krzyż na samochodzie zakazany

Kto ośmieli się jeździć samochodem, którego marka ma krzyż w logo, może spodziewać się słonego mandatu.

Dżihadyści działający na terenie Iraku i Syrii wydali specjalny dekret obejmujący, jak piszą, samochody odstępców. Chodzi o maszyny jeżdżące po terytorium tzw. Państwa Islamskiego, w których logo znajduje się krzyż – nawet jeśli jest on stylizowany, tak jak np. w Chevroletach. Taki samochód uznano za zakazany, a kto ośmieli się nim jeździć może spodziewać się słonego mandatu. W dekrecie czytamy, że na „islamskich drogach krzyż nie może być nigdzie widziany”. O tym, że nie jest to żart, świadczą zdjęcia pierwszych mandatów, które zostały opublikowane na Twitterze przez ukaranych. To kolejny dowód na to, że muzułmańscy ekstremiści zamierzają kontrolować wszystkie dziedziny życia na przejętym przez siebie obszarze i wyrugować z nich to wszystko, co nie jest zgodne z islamem w ich wydaniu.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • kade
  23.07.2015 22:54
  Dlaczego patrzycie na to co oni robią? To nie powinno dziwić. Należy popatrzeć na to skąd maja pieniądze, kto ich finansuje. Wtedy okaże się, że są to także kraje europejskie. Inaczej mogli by używać tylko kamieni do obrzucania innych.
 • raf
  24.07.2015 11:39
  W markowym sklepie w Niemczech, widziałem spodnie, Made in Pakistan, ktoś wydał pozwolenie na to, ktoś na tym zarabia i finansuje różne przedsięwzięcia
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.