New Age

Czym tak naprawdę jest ten ruch, zapowiadający nastanie nowej ery w historii ludzkości?

Religia TV "Lekcja religii" - New Age

Jeden z najważniejszych symboli ruchu New Age   Tyler Hebert / CC 2.0 Matka Gaia
Jeden z najważniejszych symboli ruchu New Age

«« | « | 1 | » | »»
 • uczennica6
  22.09.2015 11:48

  New Age - wierzący w energię kosmiczną, którą należy odkryć w sobie - tego dowiedziałam się z powyższego materiału. Zadam więc pytanie do ich twórców: Czy ta energia kosmiczna ma rozum? Bo każda energia go nie ma. Jeśli nie ma (wszystko na to wskazuje) to jak może działać w człowieku? Jak w niego wchodzi? Eneria jest siłą. Czy w ciele ludzkim słabnie? Czy człowiek jest w takim przypadku silniejszy od tej energii? Jeśli silniejszy to po co mu taka energia? Wiara w "coś" jest pozbawiona logiki. Rozum stwarza rozum. Jeśli bezrozumna energia stworzyła rozum to każdy przedmiot może kierować człowiekiem. Dochodzimy z rozumowaniem do bezsensu. 

 • montffa
  11.01.2018 12:59
  Poddając analizie istnienie przez 2000 lat chrześcijaństwa i osiągnięć religii w kształtowaniu człowieka, trzeba jasno sobie powiedzieć, że osiągnięcia nie są wystarczające. Czy zatem jest błędem,, że ludzie próbują zgłębić problem poprzez zmianę pojmowania świata przez człowieka i proponuję pojmowanie świata w którym mamona nie jest żadnym Bogiem? Czy propagatorzy new age kogokolwiek atakują? - nie. To dlaczego przypisuje się temu ruchowi dzieło Szatana? Czy nie bardziej Szatańskim jest propagowanie materializmu, niszczenia środowiska naturalnego i to wszystko w imię mamony?
 • Wierzący w Boga
  19.05.2018 02:02
  Wszystkie siły które nawet tylko próbują odwieść człowieka z drogi ku Bogu Wszechmogącemu jedynemu i prawdziwemu są bezpośrednio lub pośrednio powiązane ze złem złymi duchami. One zrobią wszystko by niedokonało się dla jak największej liczby ludzi zbawienie i tym samym życie blisko Stwórcy
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.