Była satanistka o Halloween

Była satanistka Deborah Lipsky twierdzi, że Halloween to ważne święto dla czcicieli szatana, drwina z uroczystości Wszystkich Świętych.

Lipsky zwróciła się ku okultyzmowi i satanizmowi, by móc mścić się za upokorzenia, jakich doznawała, będąc dzieckiem autystycznym. Zawarła pakt z diabłem. Zaczęła być dręczona przez demony, które wzywała, by nawiedzały innych. Szukając wyjścia z tej sytuacji,  związała się najpierw z sektą, która potępiała kult maryjny. Jednocześnie próbowała zbliżyć się do Kościoła katolickiego. Potęgowało to ataki demoniczne. Złe duchy wiedziały bowiem, że w Kościele znajdzie ukojenie. Ostatecznie Deborah została w 2009 r. uwolniona od demonicznych wpływów przez wstawiennictwo Maryi, wsparcie dwóch katolickich księży oraz zaprzyjaźnionej zakonnicy.

Teraz przestrzega przed tym czego sama doświadczyła. Zwraca m.in. uwagę, że Halloween jest wielkim świętem czcicieli szatana, którzy dają wówczas upust drwinom z Kościoła i jego świętych. W tym dniu wzywają demony i potępieńców. Jednocześnie targają nimi ogromne namiętności. Lipsky dodaje, że nawet niewinny strój dzieci przebierających się za aniołki, chodzące od domu do domu i zbierające słodycze, naraża je na poważne działanie demoniczne.

– Trzeba ufać w miłosierdzie Boże, które jest otwarte dla każdego, kto szuka go w Kościele – podkreśla Deborah Lipsky.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • Docent
  28.10.2016 08:13
  @Krytykującym: "Unikajcie wszystkiego co ma choćby pozór zła" 1 Tes 5,22.
 • Kaczken
  28.10.2016 09:19
  Tak więc autystyczne dziecko zawiera pakt z szatanem ... naprawdę nie daje wam to do myślenia jak bardzo wymyślone są te bajki , wiecie że trzeba mieć autyzm żeby widzieć szatana ?
 • Szymon
  24.10.2017 21:45
  Trzeba być na prawdę zaślepionym na to aby nie dostrzegać w Hallowen, że jednak nie jest to normalne "święto", jak to można w ogóle świętem nazwać. Wiele ludzi ostrzega przed jego obchodzeniem. Ciężko jest to pojąć, co? Szkoda, że tak mało ludzi zdaje sobie sprawe z tego jakie konsekwencje może nieść za sobą ten wymysł zwany Hallowen.
 • Sudera
  20.10.2018 14:28
  Jestem ciekawa czy ktokolwiek pokusił się o sprawdzenie co to za święto, jakie ma korzenie i czy przepadkiem nie wprowadził go Papież Grzegorz III (pontyfikat w latach 731 - 741), a nawiązując do Celtyckiego święta to maski miały właśnie odganiać złe duchy i spędzano tę noc poza domem, a dlaczego poszukajcie. Więc skąd się nagle wziął demon i sataniści, chyba się zgubiłam. Autorowi artykułu polecam przeczytanie jeszcze definicji autyzmu.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.