Satanistyczna modlitwa w Radzie Miejskiej?!

Rada Miejska Phoenix, stolicy Arizony, postanowiła zrezygnować z wieloletniej tradycji modlitwy przed rozpoczęciem obrad. Stało się to po tym, jak dwaj radni - sataniści zgłosili chęć poprowadzenia modlitwy podczas lutowej sesji rady.

Dotąd modlitwy prowadzili wyznawcy różnych religii, m.in.: chrześcijanie, żydzi, muzułmanie i sikhowie. Odtąd, zamiast modlitwy, obrady poprzedzi chwila ciszy. Za taką decyzją głosowało 5, przeciwnych było 4 radnych. Oznacza to, że większość uznała, iż nie ma innego sposobu, by zablokować satanistyczne modły. Wyrok Sądu Najwyższego pozwala bowiem na rozpoczynanie sesji modlitwą pod warunkiem, że nie będzie to nikogo dyskryminować. Gdyby więc odmówiono satanistom prawa do prowadzenia modlitwy, mogłoby to być uznane za dyskryminację. Pojawiły się jednak głosy, że były inne, zgodne z prawem możliwości zablokowania satanistycznej modlitwy, a rezygnacja z modlitwy jest w istocie tym, o co satanistom chodziło.

My zaś współczujemy obywatelom miasta, którzy wybrali satanistów na swych przedstawicieli.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • gość
  12.02.2016 11:57
  modlitwa z różnymi wyznaniami zawsze tak wygląda że jedni modlą się do prawdziwego Boga a inni do szatana. zresztą dla nich on też jest prawdziwym Bogiem. mocno się zdziwiłem jak papież zapoczątkował wspólne modlitwy z innowiercami, w Asyżu chyba to było. bo do kogo modli się buddysta lub hinduista?
 • Gość
  12.02.2016 18:45
  Czy Żydzi modlą się do Boga? Przecież kto nie uznaje Syna nie uznaje też Ojca! Kto zatem od początku trwa w grzechu i sprzeciwia się Ojcu, nie uznaje Go? Do kogo zatem modlą się Żydzi? Przecież każdy kto szuka Boga szczerze znajduje Go, ponieważ powiedział On: "szukajcie Mnie, a znajdziecie"! Chrześcijanie muszą nawracać się do Boga każdego dnia by coraz lepiej wypełniać Jego wolę, objawioną w Miłosierdziu Bożym! O czyją cześć zabiegają Żydzi, Muzułumanie i wyznawcy religii poza chrześcijańskich - o cześć Bożą i Jego Chwałę, czy własną? Każdy kto szuka Chwały Boga, jest godzien wiary, godzien otrzymać łaskę wiary od Boga i godzien aby uwierzono słowom które wypowiada. Pan Jezus szukał Chwały Ojca. Święci chrześcijanie szukają Chwały Bożej? Czyjej chwały szukają Żydzi, Muzułmanie, Buddyści itd?
 • Gość
  12.02.2016 18:55
  Jeśli Papież inauguruje modlitwę z wyznawcami innych religii to czyni to na Chwałę Bożą bo wierzy w Jezusa Chrystusa. Czyni to w imię miłości i szacunku wszystkich ludzi nie tylko wyznawców Chrystusa. Jeśli innowierca inauguruje taką modlitwę trzeba by zapytać w jakiej intencji to czyni. Jeśli czyni to w intencji wspólnego dialogu, szacunku, miłości oraz wartości ogólnoludzkich to czyni to pod wpływem Ducha Świętego. W innym przypadku trudno mówić o działaniu Ducha Świętego. Podstawa to szczerość. Dlatego zbawienie mogą osiągnąć wszyscy ludzie, co nie znaczy że ten który poznał jedyną wiarą i Jedynego Boga, a potem wzgardził nim i poszukuje zbawienia poza Chrystusem też je osiągnie!
 • Gość
  12.02.2016 22:18
  "Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się wszystko stanie. (Łk 21:32)” i "A Jerozolima będzie deptana przez pogan, aż czasy pogan przeminą." i "Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, nadchodzącego w obłoku z wielką mocą i chwałą. " Żeby była jasność kim są Żydzi zamieszkujący Państwo Izrael dziś i od kogo się wywodzą. https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi_mesjanistyczni
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.