Polka oskarżona o wspieranie dżihadystów

25-letnia Polka wychowana w Niemczech i legitymująca się także niemieckim paszportem odpowie przed sądem w Duesseldorfie za wspieranie terroryzmu.

W rozpoczynającym się dziś procesie kobieta zasiadać będzie na ławie oskarżonych wraz z dwoma innymi osobami.

Karolina R. przeszła na islam i wyszła za mąż za członka Państwa Islamskiego. Miała mu przekazywać sprzęt, służący do do nagrywania filmów propagandowych. Zdaniem prokuratury, przekazała tez ponad 10 tysięcy euro na cele związane z działalnością terrorystyczną. Grozi jej za to do 10 lat więzienia.

Przeczytaj komentarz: Dżihad po europejsku

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • Vanitatum
  21.01.2015 09:22
  Czy to jakiś błąd w formacji religijnej czy po prostu "tajemnica nieprawości"? Religia chrześcijańska od dziecka: dom, Kościół, szkoła; katecheza, sakramenty, często piękny przykład rodziców - a on czy ona wychodzi z domu spotyka chłopa/babkę i nagle wszystko przestaje mnie mieć znacznie, łącznie z Panem Jezusem, który (dotychczas) tak był kochany...
 • zaniepokojony
  21.01.2015 16:13
  Kurka wodna. No nic mi nie zostało jak solidnie Was dziennikarzy opier*****. POLKA OSKARŻONA! POLKA WSPIERA DZIHADYSTÓW! A tak po prawdzie jakaś baba co Polski na oczy nie widziała, bo od małego chowana w Niemczech, wyszła za araba i coś mu tam przemycała. Słaba informacja, szkoda czasu się rozpisywać na ten temat.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.