Rodzina Asii Bibi u papieża

Bliscy Asii Bibi - pakistańskiej katoliczki, skazanej na śmierć za rzekome bluźnierstwo przeciw Mahometowi - spotkali się dziś na placu św. Piotra w Rzymie z papieżem Franciszkiem.

„Kiedy będziecie całować dłoń papieża, zróbcie to też w moim imieniu i poproście go o błogosławieństwo dla mnie” – powiedziała Asia Bibi wyjazdem do Europy jej męża Ashiqa Masiha i ich najstarszej córki.

Towarzyszy im Joseph Nadeem, szef fundacji Renaissance Education Foundation z Lahoru, która opiekuje się rodziną kobiety, która już od 2009 r. przebywa za kratami. W jednym z załączonych do niniejszego tekstu zdjęć widać także ks. Adama Parszywkę z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego oraz Macieja Grabysa, czyli producenta i reżysera wchodzącego właśnie do kin filmu, opowiadającego dramatyczną historię prześladowanej Pakistanki.

 

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ASIA BIBI

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.