Asia Bibi wymiotuje krwią

Pogarsza się stan zdrowia pakistańskiej chrześcijanki skazana na śmierć za wiarę. Asia Bibi wymiotuje krwią. Próbuje jeść, ale ma wewnętrzne krwawienie z jelit. Cierpi z powodu silnego bólu.

Jej rodzina stara się o zapewnienie jej odpowiedniego leczenia oraz przeniesienie do więzienia w Lahore, gdzie opiek a medyczna powinna być na wyższym poziomie i gdzie bliscy kobiety mogliby ją częściej odwiedzać. Obecnie bowiem Asia Bibi więziona jest kilka godzin jazdy od miejsca zamieszkania jej rodziny.

W listopadzie 2010 r. Asia Bibi została skazana na śmierć przez powieszenie za rzekomą obrazę Mahometa. Powiedziała, że Chrystus umarł za grzechy ludzi, a Mahomet tego nie uczynił. W październiku ubiegłego roku sąd apelacyjny odrzucił jej odwołanie. Procedura odwoławcza trwa, podobnie jak naciski opinii międzynarodowej, by uwolnić prześladowaną chrześcijankę.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ASIA BIBI

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • ble
  12.06.2015 13:07
  Tak czy inaczej muzułmanie zabiją Chrześcijankę na oczach obojętnego zachodniego świata. Dlaczego? Bo nie jest członkinią szyderców i bluźnierców Charlie Hebodo. Gdyby była ten cały fałszywej tolerancji świat wyłby z oburzenia, Tak zwany trybunał praw człowieka z pseudo ONZ-towskimi obrońcami wydarli by tę kobietę z fanatycznych łap. Ale ona jest Chrześcijanką i równość i tolerancja wobec niej nie obowiązuje. A muzułmanie doskonale o tym wiedzą.
 • bm
  13.06.2015 09:17
  w Polsce powinni skazywac muzulmanow na smierc za kazde przewinienie.
  np przejscie na czerwonym.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.