Komentarze 2
 • Piotr
  12.09.2019 22:03
  Wodę z mózgu to robią nam przedstawiciele hinduizmu na Europę. Czakry i inne bzdury odłączające nas od Boga nie mają sensu. Sam to sprawdziłem.
 • Atimeres
  18.09.2019 18:29
  Polskie ośrodki gospodarcze,. zamiast nawiązywać stosunki ze stanem Karnataka, bardzo nam obcym kulturowo bo drawidyjskim i wrogim dla chrześcijanstwa, lepiej by to uczyniły ze hinduskimi stanami języka i kultury aryjskiej. Obecnie Hindusi dzięki genetyce dowiadują się, że są spokrewnieni z w krajami bałtosłowiańskimi, że właśnie z naszego regiony wyszły ich rody aryjskie języka indoeuropejskiego. Podkreślając (trochę ze złością i smutkiem), że ich praojczyzną jest znienawidzona Europa, dość łatwo godzą się, że to pokrewieństwo dotyczy Bałtosłowian i pisząc o tym, z przyjemnością dodają, że nie dotyczy to Europy Zachodniej (zob. praca olbrzymiego zespołu genetyków Narasimhana i innych, 2019 oraz komentarze do tego odkrycia)
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg