Komentarze 17
 • WWW
  12.11.2014 13:22
  A "cywilizacja" zachodnia co na to? Ubolewa! Bo nie stać jej na skuteczne działanie.
  • ble
   12.11.2014 16:32

   Cywilizacja? Chyba jednak już od dawna nie. Cywilizowany człowiek reagowałby. Teraz jaskrawo widać tę walkę o wolność i równość, zwłaszcza niektórych zachodnich środowisk o pięknym tęczowym motywem (tęcza tylko dla nich?), amerykańskiego prezydenta, kacyków Unii Europy Neopogańskiej, i skostniałej organizacji OniNiepomogąZadarmo. Nie będzie ich to interesować, dopóty, dopóki nie dotknie to ich samych - a wtedy niestety za późno na łacz.

   I jak to sie ma do tak głoszonej walki z niewolnictwem i handlem ludźmi. Czy można jeszcze im w te brednie wierzyć?

 • lilka
  12.11.2014 13:35
  W XXI wieku kobiety są sprzedawane na targu, jak bydło, żeby wyznawcy religii pokoju mogli je wielokrotnie gwałcić, traktując jak swoją własność... Dlaczego świat milczy?! Czy rządzący na Zachodzie czekają, aż ten sam los spotka ich matki, żony i córki?
  Panie Boże, zmiłuj się nad nami wszystkimi!
 • ms
  12.11.2014 13:36
  a gdzie są feministki?
 • gość
  12.11.2014 13:42
  to ja mam propozycję żeby ich wykupić. dlaczego nie może tego zrobić dowolny kraj lub kościół, dlaczego nikt nie chce przyjąć prześladowanych i dać im wolność choćby u nas w Polsce?
  • Maryska
   12.11.2014 14:06
   Super pomysł. Jesteś gotów wybrać się do Mosulu na targ? Dam ci wszystkie swoje pieniądze... Pojechałabym z Tobą, ale raczej mnie nie wpuszczą na ten targ, chyba że jako towar (niestety jestem warta tylko 150 zł)... Jeśli jednak Ty jesteś mężczyzną, to możesz zaryzykować... ale jak odkryją, że nie jesteś muzułmaninem, to raczej od razu Cię zabiją - bo tam w cenniku mężczyzn nie było...
   A na poważnie to zastanów się trochę, zanim kolejny raz będziesz się wymądrzać, co powinni zrobić INNI...
   • booger FUCK ISLAM
    12.11.2014 20:21
    Ja tego nie odebralem jak wymadrzanie. Bardziej od ciebie maryska czy hak ci tam. Co do postu autora to Polska pomaga przesladowanym a nimi zawsze sa te muzulmanskie kurwy. Niech zyje srallah pedofil i jego wyznawcy z gownem w czaszce!
  • Krzysiek
   12.11.2014 14:49
   Ha ha, nie kuś, bo kościół chętnie by wykupił, ale te prima sort, czyli te najdroższe :) Dziewczyny by trafiły z deszczu pod rynnę :)
  • ble
   12.11.2014 16:33
   Z bardzo prostej przyczyny - jako niewiernemu nie sprzedadzą, jeśliś niewierna, to i zostaniesz towarem.
 • Krzysiek
  12.11.2014 14:47
  Ha ha!! Nie kuś, bo kościół to wykupiłby, ale tylko te prima sort, czyli te najdroższe :)Dziewczyny trafiłyby z deszczu pod rynnę :)
 • issewen
  12.11.2014 15:39
  Skur... nie bede plamil sobie przez was ust. Wy tez zaznacie niewoli po smierci...

  Tych zbrodniarzy powinno sie NATYCHMIAST powstrzymac!
  • issewen
   12.11.2014 23:41
   Trochę mnie poniosło. Przepraszam. Ciężko czytać o tym jak człowiek sprzedaję człowieka z nienawiści do jego wyznania i to w dodatku zgodnie ze swoim sumieniem i swoja wiara - po prostu czyste diabelstwo.
 • hsx
  12.11.2014 15:46
  do @ms - feministek nie chcą. Chcą tylko kobiety.
 • kochana
  12.11.2014 16:05
  Proponuje podobnie potraktować wyznawco Islamu
  w krajach Europejskich.Przydał by się Arab do noszenia węgla starczym osobom,sprzątania największych brudów w mieście itp.Arabki np.jako salowe przy obłożnie chorych,mycie basenów,kaczek i tym podobne prace.Nie trzeba ich wykorzystywać seksualnie tylko pogonić do ciężkiej i trudnej pracy za skromne spanie i jedzenie,niech poczują jak los ich bracia w wierze zgotowali innym.
 • Franek
  12.11.2014 16:06
  Potworność. Po prostu brak słów. Oby Bóg zmiłował się nad Swym prześladowanym ludem oraz sprawił, aby oprawcy przejrzeli na oczy.
 • Roman
  12.11.2014 23:13
  Myślę, że wykład Ann Barnhardt obnażający ukrywane prawdy o islamie wielu otworzy oczy. Prezentacja uświadamia wiele ważnych informacji, które po prostu są przerażające lub odrażające. Przejdźmy jednak do konkretów.

  Po pierwsze- islam NIE JEST religią. Islam JEST totalitarnym systemem polityczno-wojskowym z wierzchu przybranym w piórka religii.
  więcej na: http://www.eprudnik.pl/co-powinnismy-wiedziec-o-islamie-islam-religia-szatana-tolerancja-dla-islamofaszyzmu/
  • BuryPies
   13.11.2014 10:58
   Islam pierwotnie był religią pokoju. Co więcej kraje, wchodzące teraz w skład ISIS, jeszcze kilkadziesiąt lat temu były całkiem cywilizowane i normalne. Dopiero gdy do głosu doszły ekstremistyczne środowiska wszystko stanęło na głowie. Tzw. rewolucja, która dzieje się teraz w państwach islamskich to nic innego jak przejmowanie władzy przez fanatycznych terrorystów, którzy tak jak Hitler w latach 30-tych, obiecują dobrobyt, wolność i potęgę. To ludzie są winni temu wszystkiemu co się dzieje, a nie religia. Islam nie pozwala bezkarnie zabijać i krzywdzić ludzi. Pozwalają na to przywódcy duchowi islamu w imię Allaha.
   Niestety problem leży głębiej niż nam się wydaje. Wszyscy Ci bojówkarze to po prostu dzikusy i banda zbirów. Chcą jedynie gwałcić i zabijać. Jednak sami nie są w stanie się doposażyć. Skądś muszą brać broń, pojazdy i inny sprzęt. Takie rzeczy nie rosną na pustyni albo w górach. Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie kto dostarcza im to wszystko? Kto stoi za finansowaniem terrorystów? Odciąc ich od kasy i zaopatrzenia to się wszystko zmieni.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg