Komentarze 6
 • mak
  05.01.2018 17:35
  Egiptu nie ma? Wysadzanie kościołów w Egipcie to widać nic ważnego.
 • (wujek) Olek
  05.01.2018 17:38
  Czarna lista powinna obejmować kraje IV. neoliberalnej LBGTQIAZ ... Rzeszy, jak USA, bo one "tolerują" religię tylko w darkrooms (prywatności), a zboczenia świętują w przestrzeni publicznej (pride parades), wlewają w swoje pozytywistyczne "prawo" gwałcąc rozsadek i naturę. To mają, jako wyznawcy pseudo-religii tęczowego neoliberalizmu wspólne z wyznawcami innej pseudo-religii, Islamu, dwa totalitaryzmy XXI. wieku.
 • Krzysiek
  05.01.2018 19:03
  Arabia Saudyjska - właśnie miesiąc temu we Włoszek przekazali grunt na budowę meczetu - sponsorowanego i budowanego (oficjalnie i nieoficjalnie) przez .... Arabie Saudyjską
 • Krzysiek
  05.01.2018 19:10
  Jako państwa dołączają do nich Francja (zakaz wypowiadania na temat ZABIJANIA dzieci nienarodzonych) -
  No i chyba wszystkie państwa i organizacje (np. ONZ) PRAWNIE wprowadzające PRAWO kobiety do zabijania poczętego człowieka, który nie zdążył jeszcze dorosnąć aby urodzić się.
  Prawo do zabijania - TOTALNIE przeciwne Chrześcijaństwu, które zobowiązuje do miłowania drugiego człowieka nawet swojego wroga.
 • sssss
  05.01.2018 20:10
  Aż dziw bierze, że na liście nie widnieją np. Norwegia czy Francja. Tam chrześcijanom zrywa się krzyżyki z szyi na lotniskach (Norwegia)...
 • (wujek) Olek
  08.01.2018 00:59
  Już samo pojęcie "wolności religijnej" świeckich państw dowolnego prawa równa sobie Judaizm, Katolicyzm, Buddyzm, Hinduizm, Islam, tysiące różnych "kościołów" protestanckich z Kościołem latającego potwora spaghetti i Church of Satan. Taka "równość" dowolnych absurdów, yes we can, to "nasza" tolerancja, wszystko "równe", treścią nie trzeba sie zajmować, pod warunkiem, że tylko "nam" będą posłuszni, ślepo.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Komentarze do materiału/ów: