Chrześcijanie i muzułmanie przeciw gejowskiej propagandzie

W Singapurze chrześcijanie wraz z muzułmanami będą protestować przeciwko propagowaniu ideologii gejowskiej w tym państwie-mieście.

Na najbliższy weekend zapowiedziany jest tam szósty marsz środowisk gejowskich. W ubiegłorocznym uczestniczyło 21 tys. osób z całego świata. Sami mieszkańcy Singapuru są przeciwni relacjom homoseksualnym. Niemal 80 procent z nich uważa je za niemoralne.

W tym roku mieszkańcy Singapuru chcą zaprotestować przeciwko marszom gejowskim. Inicjatywa wyszła od muzułmanów, stanowiących zaledwie 15 procent społeczności miasta. Na najbliższy weekend zwołali oni kontrdemonstrację. Aby odciąć się od różowej propagandy, postanowili ubrać się na biało. Do antygejowskiej inicjatywy przyłączają się też singapurscy chrześcijanie, zwłaszcza wspólnoty protestanckie. Również katolicki arcybiskup Singapuru William Goh Seng Chye wydał w tej sprawie oświadczenie. Zapewniając, że Kościół jest przeciwny dyskryminacjom i wszystkich uznaje za dzieci Boga, hierarcha podkreślił, że relacje homoseksualne sprzeciwiają się woli Bożej. Stanowią one zagrożenie dla rodziny i społeczeństwa.
 

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.