Tysiąc Mszy wynagradzających za Asyż

Do odprawienia 1000 Mszy św. „wynagradzających Bogu zwołanie i obchody skandalicznego międzyreligijnego spotkania Asyżu” wezwał francuskich lefebrystów tamtejszy przełożony regionalny Bractwa Kapłańskiego św. Piusa X, ks. Regis de Cacqueray.

W opublikowanym na stronach internetowych apelu pominięto fakt, że spotkanie to zwołał na 27 października papież Benedykt XVI. Natomiast francuscy leferbryści mają też się modlić, aby spotkanie to nie doszło do skutku.

Jednocześnie ks. de Cacqueray wezwał do odprawienia 330 Mszy św. wynagradzających Bogu za planowane w różnych francuskich miastach bluźniercze prezentacje Męki Pańskiej. „Wzywamy wszystkich katolików, aby natychmiast podjęli ekspiację, pokutę i zadośćuczynienie za te straszliwe grzechy publiczne. Z pewnością spotkanie w Asyżu nie przyniesie światu pokoju” – stwierdza przełożony francuskich lefebrystów.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • EZ
  07.10.2011 09:29
  Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka!
  (...)
  Już nie będę z wami wiele mówił, nadchodzi bowiem władca tego świata. Nie ma on jednak nic swego we Mnie.
 • EZ
  07.10.2011 09:31
  Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka!
  (...)
  Już nie będę z wami wiele mówił, nadchodzi bowiem władca tego świata. Nie ma on jednak nic swego we Mnie.
 • katolik
  07.10.2011 13:49
  Modlitwy wspólne z poganami pobudzają Boga do gniewu, więc taka reakcja katolików.
 • Fides et ratio!
  08.10.2011 12:37
  Jeśli ktoś nie wie co działo się w "pierwszym" Asyżu, raczej niech zamilknie. Nie dziwię się Bractwu. Bo skandal i profanacja świątyń Boga były codzienne. Zdejmowane krzyże z tabernakulum i stawiane pogańskie bałwany, składanie animistycznych krwawych ofiar w jednym z kościołów i pogańskie obrzędy kultu, to już jest obraza Boska,a stawianie prawdziwej wiary na równi z pogaństwem, herezją, czy z żydami, jest niedopuszczalne i obraża Boga, zwłaszcza jeśli czyni to ten, który ma strzec depozytu i czystości wiary!
  Proszę najpierw zapoznać się z faktami na temat Asyżu, tego który na szczecie dawno już za nami, żeby wygłaszać bzdury na temat katolickiego bractwa i przeciw niemu, a popierać bałwochwalstwo i pogaństwo. Mam tylko nadzieję, że ten nowy będzie nawracał do jedynego prawdziwego Boga wszystkich żydów, heretyków i pogan, którzy tam przyjadą. Bo będzie Miał imię ponad wszelkie imię, i zegną się kolana istot niebieskich ziemskich i podziemnych!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.