• Mąż i ojciec
  01.02.2019 15:18
  A to niby w Polsce są problemy z praworządnością.. Ciekawe jakie muzułmanie mają "plecy" w europejskich elitach, że pozwalają na taki proceder.
  • Dremor
   01.02.2019 16:59
   To nie wynika z "pleców", tylko z lenistwa władz. W Polsce mamy dokładnie to samo zjawisko z sądami rodowymi w społecznościach romskich. A władzom odpowiada to, bo lokalne społeczności załatwiają sprawy we własnym gronie, zamiast zawracać głowę sądom powszechnym.
 • WIARA CZYNI CUDA
  01.02.2019 16:13
  Nie ma się co łudzić w ciągu max 3 generacji upadła zachodnia Europa będzie islamska i nie będzie siły, żeby to zło z Europy usunąć jak to zrobiono w średniowieczu np. w Hiszpanii.
  • Gość
   01.02.2019 17:06
   czyli pochwalasz inkwizycję
  • Dremor
   01.02.2019 17:09
   Ciekawe jak w trzy pokolenia 4% muzułmanów w Europie będzie w stanie sprawić, by cały kontynent stał się islamski. Wszystkich ludzi w krajach arabskich jest 350 milionów, wobec 500 milionów Europejczyków, nawet gdyby wszyscy naraz przyjechali do Europy, to i tak będą stanowić mniejszość.
   • HOLOKAUST HINDUSÓW
    01.02.2019 18:40
    dremor Wielka Brytania jest przykładem, że nawet tych 3 pokoleń nie potrzeba :( - vide Londyn. Upadły zachód tj. rządy lewactwa i ateistów pozwalają spacyfikować kraje tzw. kraje zachodnie przez muzułmanów znacznie szybciej. Zachód się "skrobie" muzułmanie się mnożą. W Izraelu Żydzi robią wszystko by Żydówki były bardzie dzietne niż muzułmanki. I mają już znaczące sukcesy. Powinniśmy się uczyć od naszych starszych braci w wierze :) Mają rację. Amen.
   • Dremor
    01.02.2019 20:15
    Słaby przykład. Kraj, który od wieków ściąga do siebie podanych z byłych kolonii i terytoriów zależnych ma ich ledwie trzy miliony, a Polacy, którzy na Wyspy jeżdżą zaledwie od kilkunastu lat dobili już do miliona.

    Nieprawdą jest też pogląd, że Zachód się "skrobie", podczas gdy muzułmanie się "mnożą". Dzietność muzułmanów, którzy przybywają do Europy jest niewiele tylko wyższa, niż dzietność rdzennych Europejek. We Francji jest to 1,9 dla rodowitych kobiet, 2,2 u kobiet muzułmańskich, przy czym tendencja u Europejek jest wzrostowa, a u muzułmanek spadkowa. Do tego trzeba dodać, że u muzułmanów aborcja jest czymś normalnym i akceptowalnym, według ich teologii embrion jest obdarzany duszą po 140 dniach od poczęcia. A właśnie we wspomnianej Wielkiej Brytanii ostatnio zwracano uwagę na problem aborcji ze względu na płeć dziecka w społecznościach muzułmańskich.
 • WIARA CZYNI CUDA
  01.02.2019 17:15
  Zapomniałem, że za te 3 generacje szariat będzie już zgodny z prawem :) Taki live. Decyduje prosta statystyka. No i codzienna porcja info z Ziemi Świętej i okolic jpost.com polecany artykuł A US troop withdrawal could allow a nearly defeated ISIS to regain control of their lost territory in Syria, a draft report claims.BY REUTERS, BEN BRESKY FEBRUARY 1, 2019 05:24
 • WIARA CZYNI CUDA
  01.02.2019 18:35
  Kolejne "radosne" wieści dotyczące islamu tj. "religii miłości, pokoju, dialogu i tolerancji" Boko Haram zamordowało przynajmniej 60 osób w Nigerii. Ich ścieżka do "raju" to mordy, gwałty, rabunki itd tak była zawsze od momentu jak tylko ta religia pełna agresji i przemocy pojawiła się na ziemi. www.dziennikberlinski.pl/index.php/Feuilleton-1/indyjski-holokaust.html
 • HOLOKAUST HINDUSÓW
  01.02.2019 18:47
  No i coś apropos integrowania się muzułmanów z innymi nacjami, religiami Dr. Koenraad Elst w swoim artykule pt. "Czy miał miejsce muzułmański holokaust na Hindusach?" mówi:

  "Nie istnieją żadne oficjalne szacunki ilości zamordowanych Hindusów, którzy wpadli w ręce islamu. Na pierwszy rzut oka ważne świadectwa muzułmańskich kronikarzy pozwalają przypuszczać, że przez ponad 13 stuleci na terytorium tak wielkim, jak subkontynent indyjski, muzułmańscy święci wojownicy wymordowali więcej hindusów, niż 6 milionów zamordowanych w holokauście. Ferishtha wskazuje na wiele okazji, przy których sułtani Bahmani w środkowych Indiach (1347-1528) zamordowali setki tysięcy Hindusów, co było ich minimalnym celem; a była to tylko prowincjonalna dynastia trzeciej klasy.

  Największe jatki odbywały się podczas podbojów Mahmuda Ghaznaviego (ok. 1000 roku naszej ery); podczas podboju północnych Indii przez Mohammeda Ghoriego i jego poruczników (1192) oraz pod sułtanatem Delhi (1206-1526)."

  Podobnie pisze w swojej książce „Negacja w Indiach":

  „Podboje muzułmańskie do XVI wieku były dla Hindusów walką na śmierć i życie. Całe miasta były palone a mieszkańcy masakrowani, setki tysięcy zamordowanych w każdej kampanii i podobne liczby uprowadzonych jako niewolników. Każdy nowy inwazor budował (często dosłownie) swoje góry z hinduskich czaszek. I tak po podboju Afganistanu w roku 1000 nastąpiło wyniszczenie ludności hinduskiej; region ten nazywa się dzisiaj Hindu-Kush, czyli Jatka Hindusów."
 • Maryja!
  01.02.2019 19:00
  To normalne że szariat jest sprzeczny z prawami człowieka. W kulturze arabskiej obowiązują inne normy. Podobnie jest w Afryce czy Chinach. Prawa człowieka są przeważnie respektowane selektywnie że względu na kontekst kulturowy. To raczej norma niż przypadek. W Afryce jest nacisk na prawą rodziny. Na Bliskim Wschodzie na szariat, a w Azji na ograniczenie prawa do życia. Prawa człowieka powinny być uniwersalne jak nakazuje Powszechna Deklaracja, ale obowiazywanie można zawiesić że względu na politykę i uzasadniać to np. stanem wyjątkowym. Takie realia.
 • Stanisław_Miłosz
  01.02.2019 20:25
  Dokąd zmierza Europa, ta Europa, w której prawdę/fakty trzeba przegłosować (demokratycznie! pregłosować), by były prawdą/faktami? Czy to nie obłęd?
 • sp
  02.02.2019 08:43
  Skąd ta selektywność względem Grecji, a zwłaszcza Wielkiej Brytanii? To w innych krajach Europy Zachodniej nie ma szariatu? Wypędzili ze swoich państw "uchodźców"?
Dyskusja zakończona.
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg