Komentarze 2
 • Gość
  12.03.2020 07:40
  Szyici są racjonalni, Watykan jest racjonalny (zamknięcie placu św Piotra), a Polacy, z ułańsko-ultrakatolicką fantazją będą szturmować modlitewnie kościoły i jasną górę, śpiewając suplikacje i zarażając się wzajemnie....
  • WWW
   12.03.2020 22:15
   Racjonalność bez wiary to pycha Oświecenia, która jednak wierzy, że wszystko da się załatwić rozumem. Ja żyję dzięki Bogu, bo racjonalnie nie da się wytłumaczyć mego uratowania. Nie przekreślam roli rozumu, ale to nie wystarczy - jest Bóg i On też ma coś do powiedzenia. Nie każdy musi w to wierzyć. Ale chyba racjonalne jest to, że na temat, na którym się nie bardzo znam nie powinienem się wypowiadać. Tymczasem na temat wiary i postępowania wierzących najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy z wiarą religijną, a zwłaszcza z chrześcijaństwem niewiele mają do czynienia. Czy to jest racjonalne? Być może tak, choć nie jestem przekonany. Pozdrawiam i modlę się za Ojczyznę, bo wierzę w Bożą Opatrzność i miłość.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg