Komentarze 2
 • Módlmy się
  08.05.2017 21:50
  Codziennie docierają do nas wieści o kolejnych zamordowanych, prześladowanych, torturowanych naszych Braciach i Siostrach. Wieści o strasznym losie dzieci są o wiele bardziej bolesne niż wszystkie inne. Jednym z filarów naszej wiary jest modlitwa. Sięgamy do niej codziennie rano i wieczorem. Modlimy się o zdrowie nasze i bliskich, o pomyślność dla Ojczyzny, o zdanie egzaminów, o dobrą pracę. Pogrążeni w naszych małych troskach zapominamy o bliskich w wierze prześladowanych gdzieś w dalekich krajach. A oni bardzo proszą nas o modlitwę. Czasami tylko o nią. Nie umiemy trwać z nimi na modlitwie w ich Ogrójcu i przez modlitwę pomagać nieść im tak ciężki krzyż. Dlaczego? To brdzo dużo, że Redaktorzy Gościa Niedzielnego poruszają ten bolesny temat i nie pozwalają nam zapomnieć na zawsze o cierpiących ale brakuje powszechnej, wspólnej modlitwy choćby w naszym małym, ogólnopolskim zakresie. Módlmy się za nich by wytrwali, by nie stracili wiary i by na swojej drodze krzyżowej czuli podpierającą ich rękę Pana Jezusa, po którego śladach tak boleśnie idą.
 • Gość
  21.05.2017 12:11
  W tym kontekscie pytanie do papieża Franciszka: czy islam to religia pokoju?czy bóg islamistow popychający ich do zbrodni to Bóg Abrahama?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.